درباره ما

ایمن افزار هوشمند


شرکت ایمن افزار هوشمند (باشماره ثبت ۲۱۱۴۴۵) با اتکا بر توانمندی های کارشناسان شرکت متشکل از جمعی از مهندسان و کارشناسان  مجرب و با استفاده از الگوی مدیریت یکپارچه  و ساختیافته  با بیش از ۲۵ سال سابقه کاری و اجرائی در زمینه مهندسی برق(الکترونیک؛ کنترل و ابزار دقیق ؛ مخابرات و IT) ضمن دارا بودن نمایندگی از شرکت های FADDINI و BENINCA ,AEGونماینده انحصاری جک پارکینگی datis آمادگی ارائه مشاوره و خدمات مهندسی به تمامی سازمان های حقیقی و حقوقی را دارد.

بخش دو: واحد های شرکت

فعالیت شرکت در سه بخش مستقل و بر مبنای الگوی مدیریتی یکپارچه به شرح ذیل می باشد

الف: واحد خدمات و فروش

این واحد متعهد به کلیه خدمات مرتبط با فروش و نگهداری سیستم ها  بر اساس تعهدات شرکت در رابطه با گارانتی و پشتیبانی وخدمات بعد از فروش می باشد کلیه کارشناسان این بخش ملزم به گذراندن دوره های آموزشی در حین کار می باشند تا از این طریق امکان انتقال تجربیات خود را به دیگر همکاران داشته باشند.

ب:واحد اداری و پشتیبانی

کلیه قرار دادها و تعهدات شرکت در خصوص گارانتی و خدمات پس از فروش از طریق این واحد مدیریت می گردد همچنین ارتباط با سایر همکاران در شهرستان ها و دفاتر مستقر در شهرستان ها از طریق این واحد مدیریت می گردد.

ج:واحد مدیریت و آموزش

با توجه به ضرورت آموزش و تهیه مستندات مرتبط با هر پروژه ضروری است کلیه مستندات توام با انجام هر پروژه طی برنامه زمان بندی به مشتریان ارائه گردد کلیه مراحل تدوین و آموزش توسط کارشناسان این شرکت و با نظارت مستمر مدیریت این واحد انجام می گیرد

شرکت ایمن افزار با اجرای بیش از هزاران پروژه موفق وجلب رضایت صددرصدی کارفرمایان پیشرو در زمینه هوشمند سازی می باشد.

مهندس سعید غلامی نژاد

مدیر عامل

دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته الکترونیک

مهندس میثم برهانی

عضو هئیت مدیره

دارای مدرک مدیریت بازرگانی

مهندس علی صادقی

مدیریت فروش

دارای مدرک کارشناسی ارشد نرم افزار

مشتریان ما چی میگن ؟