درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک به نوعی درب گفته می شود که با استفاده از چشمی های حساس به حرکت یا نور و یا ریموت کنترل های الکترونیکی از راه دور باز و بسته می شوند. درب های اتوماتیک هوشمند جایگزین درب های سنتی قدیمی شده اند که این موضوع باعث افزایش امنیتی، سرعت و راحتی کار استفاد کنندگان شده است. درب اتوماتیک امروزه کاملا جایگاهی برای خود در صنعت ساختمان پیدا کرده است و به میزان بسیار زیادی از این نوع درب ها استفاده می شود. از درب اتوماتیک در ساختمان ها ، اماکن تجاری ، هتل ها، مراکز درمانی مانند بیمارستان ها ، مراکز صنعتی و کارخانجات و … استفاده می شود زیرا این درب ها آرامش و امنیت و آسایش را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورند. درب های اتوماتیک همچنین در میزان مصرف انرژی بسیار تاثیر گذار هستند و می توانند میزان مصرف انرژی را تا حد بسیار زیادی کاهش دهند.

این درب ها قابلیت حرکت در راستای محور طولی و عرضی (افقی و عمودی) را دارند، از انواع درب اتوماتیک می توان به درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک پارکینگ ، درب اتوماتیک کرکره ای ، درب اتوماتیک سکشنال ، درب اتوماتیک کشویی ، درب اتوماتیک ریلی و … اشاره کرد که ما در این مقاله قصد داریم به توضیح هر کدام از این نوع درب ها بپردازیم.

فروش درب اتوماتیک در تهران

شرکت پارس ایمن الکترونیک با بیش از ۱۹ سال تجربه و فعالیت در زمینه فروش، نصب و تعمیرات انواع درب اتوماتیک با بهره گیری از پرسنل و کارشناسان مجرب، حرفه ای و آموزش دیده در زمینه درب های اتوماتیک با ارائه سرویس های دوره ای محصولات در طول مدت گارانتی محصول،  توانسته است بهترین خدمات را در طول این سال ها برای مشتریان خود فراهم نموده و بالاترین میزان رضایت مندی را از مشتریان خود بدست  آورد.

مرکز فروش درب اتوماتیک پارس ایمن الکترونیک همواره سعی در ارائه بهترین خدمات و بهترین محصولات به مشتریان عزیز خود بوده و تلاش کرده است تا بتواند قدم کوچکی در زمینه پیشرفت صنعت تجهیزات 

فروش درب اتوماتیک در تهران

شرکت پارس ایمن الکترونیک با بیش از ۱۲ سال تجربه و فعالیت در زمینه فروش، نصب و تعمیرات انواع درب اتوماتیک با بهره گیری از پرسنل و کارشناسان مجرب، حرفه ای و آموزش دیده در زمینه درب های اتوماتیک با ارائه سرویس های دوره ای محصولات در طول مدت گارانتی محصول،  توانسته است بهترین خدمات را در طول این سال ها برای مشتریان خود فراهم نموده و بالاترین میزان رضایت مندی را از مشتریان خود بدست  آورد.

مرکز فروش درب اتوماتیک پارس ایمن الکترونیک همواره سعی در ارائه بهترین خدمات و بهترین محصولات به مشتریان عزیز خود بوده و تلاش کرده است تا بتواند قدم کوچکی در زمینه پیشرفت صنعت تجهیزات هوشمند ساختمانی در کشور نماید.

در کشور نماید.

انواع درب اتوماتیک از نظر کارکرد

✔ درب اتوماتیک الکترومکانیکاین نوع درب اتوماتیک به وسیله چرخ دنده و گیربکس کار می کند.✔ درب اتوماتیک هیدرولیکیاین نوع درب اتوماتیک به وسیله فشار روغن و فشار مایعات کار می کند.✔ درب اتوماتیک پنوماتیکیاین نوع درب اتوماتیک به وسیله فشار گاز یا فشار باد کار می کند.

قسمت های تشکیل دهنده درب اتوماتیک

✔ تابلوی فرمان یا مرکز کنترل

مرکز کنترل درب اتوماتیک یکی از اصلی ترین بخش های درب اتوماتیک به حساب می آید، مرکز کنترل جعبه ای است که در آن تابلوی فرمان قرار می گیرد که کار کنترل باز و بسته کردن درب را بر عهده دارد. این کار را از طریق سیستم های کنترل فرمان رادیویی و شاسی های متصل به آن و از طریق یک میکروپروسسور یا ریز پردازنده کنترل می کند.

✔ مولد درب اتوماتیک

این قسمت شامل موتور درب اتوماتیک، جک و بازوها، که وظیفه تولید نیروی حرکتی می باشد.

✔ میکرو سویچ ✔ فلاشرها✔ چشمی

چشمی برای تعیین موقعیت باز یا بسته بودن درب و کنترل تردد افراد و اطمینان از نبودن وسیله نقلبه یا شخص هنگام بسته شدن درب بکار می روند.